پرونده ویژه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر

سایت سی نت

صفحه اول - اخبار - فیلم ها - نقد و یادداشت - ویدئو - هنرمندان - جدول فروش - نویسنده ها - جدول ارزشگذاری نویسندگان

پرسش و پاسخ   |  درباره ما   |   تماس با ما   |   تبلیغات  |   پیشخوان نشریات (جدید)

انتخاب رنگ پس زمینه صفحه:  Back-White Back-Orange Back-Green Back-Brown Back-Blue Back-Gray Back-Blue Back-Yellow

جستجوی      در    

New Page 1

1,088 روز از آغاز جشنواره گذشته

برنامه نمایش فیلم ها در کاخ جشنواره (برج میلاد)

روز اول (یکشنبه 10 بهمن‌ماه):

13:30  /  آبی کمرنگ (آرش لاهوتی)

15:30  /  خانه دیگری (بهنوش صادقی)

18:00  /  ایتالیا ایتالیا  (کاوه صباغ زاده)

20:30  /  ائو (خانه)  (اصغر یوسفی نژاد)

23:00  /  آزاد به قید شرط (حسین شهابی)

 

روز دوم (دوشنبه 11 بهمن‌ماه):

13:30  /  انحصار ورثه (محمدعلی شعبانی)

15:30  /  چراغ های ناتمام (مصطفی سلطانی)

18:00  /  شماره 17 سهیلا (محمود غفاری)

20:30  /  دعوتنامه (مهرداد فرید)

23:00  /   تابستان داغ  (ابراهیم ایرج زاد)

 

روز سوم (سه شنبه 12 بهمن‌ماه):

13:30  /  فوق ماراتن (سعید کشاورز)

15:30  /  ماجان (رحمان سیفی آزاد)

18:00  /  دریاچه ماهی (مریم دوستی)

20:30  /  ویلایی ها (منیر قیدی)

23:00  /  نگار (رامبد جوان)

 

روز چهارم (چهارشنبه 13 بهمن‌ماه):

13:30  /  آوانتاژ (محمد کارت)

15:30  /   کوپال (کاظم ملایی)

18:00  /  آباجان (هاتف علیمردانی)

20:30  /  فِراری (علیرضا داودنژاد)

23:00  /  سوفی و دیوانه (مهدی کرم پور)

 

روز پنجم (پنج شنبه 14 بهمن‌ماه):

13:30  /  رئیس الوزرا (سیدمحمدرضا هاشمیان)

15:30  /  بدون تاریخ، بدون امضا (وحید جلیلوند)

18:00  /  ماه گرفتگی (مسعود اطیابی)

20:30  /  انزوا (مرتضی علی عباس میرزایی)

23:00  /  مادری (رقیه توکلی)

 

روز ششم (جمعه 15 بهمن‌ماه):

13:30  /  صفر تا سکو (سحر مصیبی)

15:30  /  خوب، بد، جلف (پیمان قاسم خانی)

18:00  /  آذر (محمد حمزه ای)

20:30  /  ماجرای نیمروز (محمدحسین مهدویان)

23:00  /  پشت دیوار سکوت  (مسعود جعفری جوزانی)

 

روز هفتم (شنبه 16 بهمن‌ماه):

13:30  /  ناپدید (فرحناز شریفی)

15:30  /  زیر سقف دودی (پوران درخشنده)

18:00  /   سارا و آیدا (مازیار میری)

20:30  /  سد معبر  (محسن قرایی)

23:00  /  قاتل اهلی  (مسعود کیمیایی)

 

روز هشتم (یکشنبه 17 بهمن‌ماه):

13:30  /  متهمین دایره بیستم (حسام اسلامی)

15:30  /  یک روز بخصوص (همایون اسعدیان)

18:00  /  خفه گی (فریدون جیرانی)

20:30  /  رگ خواب (حمید نعمت الله)

23:00  /  کارگر ساده نیازمندیم (منوچهر هادی)

 

روز نهم (دوشنبه 18 بهمن‌ماه):

13:30  /  آهستگی (یاسر خیسر)

15:30  /  کمدی انسانی (محمدهادی کریمی)

18:00  /  اسرافیل (آیدا پناهنده)

20:30  /  گشت ارشاد2 (سعید سهیلی)

23:00  /  اشنوگل (هادی حاجتمند، علی سلیمانی)

 

روز دهم (سه شنبه 19 بهمن‌ماه):

13:30  /  کویرس، وطن کوچک من (سعید صادقی)

15:30  /  فصل نرگس (نگار آذربایجانی)

18:00  /  یادم تو را فراموش (علی عطشانی)

20:30  /  ترومای سرخ (اسماعیل میهن دوست)

23:00  /  ایستگاه اتمسفر (مهدی جعفری)

 

روز یازدهم (چهارشنبه 20 بهمن‌ماه):

13:30  /  بزم رزم (سیدوحید حسینی)

16:00  /  شنل (حسین کندری)

18:30   /  بیست و یک روز بعد (سیدمحمدرضا خردمندان)

20:00   /  بن بست وثوق  (حمید کاویانی)

22:30  /  رهایی از بهشت (علی نوری اسکویی)

 

Header

پرونده های ویژه سی نت از دوره های برگزاری جشنواره فیلم فجر

 

::  نقل مطالب و عکس های اختصاصی سینما شبکه (سی نت) بدون ذکر منبع، نام نويسنده و نام عکاس ممنوع است  ::


صفحه اول  |   اخبار  |  فیلم ها  |   هنرمندان   |   نقد و یادداشت  |  نويسنده ها   |  ویدئو  |  پرسش و پاسخ   |  درباره ما    تماس با ما  |   جدول فروش   |   تبلیغات

 

Cinetmag.com Telegram


تقدیر از احمد شاهوند در اولین جشن رسانه های سینمایی  تقدیر شده در چهارمین جشنواره وب به عنوان بهترین سایت فیلم به انتخاب کاربران  تقدیر شده در جشنواره نشریه های اینترنتی

  كليه حقوق اين سايت براي سایت سی نت (cinetmag.com) محفوظ است.

Copyright © 2003 - 2019 Cinetmag.com All rights reserved


طراحی و اجرا: استودیو سی نت