New Page 1

سی نت | سینما شبکه

پرونده ویژه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر

سایت سی نت

صفحه اول - اخبار - فیلم ها - نقد و یادداشت - ویدئو - هنرمندان - جدول فروش - نویسنده ها - جدول ارزشگذاری نویسندگان

پرسش و پاسخ   |  درباره ما   |   تماس با ما   |   تبلیغات  |   پیشخوان نشریات (جدید)

انتخاب رنگ پس زمینه صفحه:  Back-White Back-Orange Back-Green Back-Brown Back-Blue Back-Gray Back-Blue Back-Yellow

جستجوی      در    

جدیدترین مطالب

arrow  مستند Gcs3 (ضریب هوشیاری ۳) کلید خورد

arrow  عبدالرضا کاهانی: اگر مانعی نباشد لحظه‌ای برای نمایش آنلاین فیلم توقیفی «ارادتمند نازنین بهاره تینا» درنگ نمی‌کنم

arrow  جشنواره کن 2020 قطعا برگزار نمی‌شود

arrow  بازگشایی سینماها از عید فطر داوطلبانه است/ اولویت با فیلم‌های متوقف‌شده بهمن ماه است

arrow  جشن سالانه خانه سینما در آستانه لغو شدن/ اسعدیان: حتی داوری آنلاین هم ایده خوبی نیست

arrow  افتتاح یک پردیس سینمایی جدید با ظرفیت 5 سالن در منطقه اقدسیه تهران

arrow  کاوه مظاهری: اکران آنلاین را باید جدی گرفت/ راه‌اندازی پردیس سینمایی مجازی

arrow  در باب حاشیه‌ اخیر سینما و یک توصیه از کیومرث پوراحمد

arrow  نه حقیقت نه عدالت / یادداشت آرش عنایتی برای فیلم «Truth and justice» نخستین ساخته سینمایی تنل تووم

arrow  نوید محمدزاده نابینا می شود! / در فیلم جدید وحید جلیلوند

 

پربیننده ترین  مطالب هفته اخیر

  New Page 1 New Page 1

فروش فیلم های روی پرده

:: به تومان ::

>> جدول کامل  -  فروش سال 1398

New Page 1 New Page 1

تولیدات جدید

پسرکشی

پسرکشی (محمدهادی کریمی)

بازیگران: ژاله صامتی، آرمان درویش، بهاره کیان افشار، نسیم ادبی، فرخ نعمتی، گلوریا هاردی، صحرا اسداللهی، زینب قادری، لیلا اوتادی، لیلا زارع با معرفی شهناز نصرتی و سهیل قاصدی

شین

شین (میثم کزازی)

بازیگران: جمشید هاشم پور، شهاب حسینی، محمود پاک نیت، غزاله نظر، آتش تقی پور و فاطمه شکری

لباس شخصی

لباس شخصی (امیرعباس ربیعی)

بازیگران: مهدی نصرتی، توماج دانش بهزادی، مجید پتکی، میلاد افواج، عماد درویشی، مهیار شاپوری، احمد لشینی، شهاب بهرامی، روزبه رئوفی، کیوان محمود نژاد، نجلا نظریان و ماه‌منیر بیطاری

ریست (تعارض)

ریست (تعارض) (محمدرضا لطفی)

بازیگران: رضا بهبودی، سودابه بیضایی، محمد صدیقی مهر، پریسا محمدی، حامد رحیمی نصر و رقیه افشین پور

دشمنان

دشمنان (علی درخشنده)

بازیگران: رویا افشار، ندا جبرئیلی، مسعود دلخواه، قربان نجفی، علی بی غم، سینوهه دانشمند، توران یاقوتی و سعید آرمند و...

پدران

پدران (سالم صلواتی)

بازیگران: علیرضا ثانی‌فر، هدایت هاشمی، گلاره عباسی، مهشید ناصری، کیوان پرمر، مهدخت مولایی، نوید لایقی، سارینا ترقی، یوسف یزدانی، مرتضی خانجانی، شیدا مودب، سعید پورشعبانی و سعید باغبان

مردن در آب مطهر

مردن در آب مطهر (نوید محمودی)

بازیگران: علی شادمان، ندا جبرائیلی، متین حیدرنیا ، صدف عسگری، سوگل خلیق، علی‌رضا آرا، امیررضا رنجبران، خیام وقار، پیمان مقدمی، مهتاب جعفری، فرید اسحاقی، فاطمه شکری، محیا رضایی، فاطمه میرزایی و علی‌رضا مهران

قصیده گاو سفید

قصیده گاو سفید (بهتاش صناعی ها)

بازیگران: مریم مقدم، علیرضا ثانی‌فر، آوین پوررئوفی، پوریا رحیمی‌سام و لیلی فرهادپور، فرید قبادی، سوده ازقندی، امیر شریعت، ماهور احمدی، محمد حیدری، زهرا پرهون، ابراهیم گله دارزاده، سمیه برجی، مهدی پیله‌وری، ماندانا معزی پور، سمکو روشنی، ساچلی تاجبخش

سینما شهر قصه

سینما شهر قصه (کیوان علیمحمدی، علی اکبر حیدری)

بازیگران: حامد کمیلی، بابک کریمی، آناهیتا درگاهی، فرخ‌ نعمتی، حمیدرضا پگاه، علی اوجی و با هنرمندی جمشید مشایخی و هدیه تهرانی

سه کام حبس

سه کام حبس (سامان سالور)

بازیگران: محسن تنابنده، پریناز ایزدیار، سمیرا حسن‌پور، متین ستوده، محمود نظرعلیان، یداله شادمانی، محمد اشکان فر، علیرضا مهران

>>  مشاهده لیست کامل تولیدات جدید

سینما شبکه (سی نت)  >> اخبار و مطالب  >> مشاهده متن اخبار

"خانه پدری" جوایز اصلی جشن منتقدان را از آن خود کرد

:: 23 مرداد 1393  8:27:59 AM  ::

کیانوش عیاری با فیلم

کیانوش عیاری با فیلم "خانه پدری" برنده جایزه بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه از هشتمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی

 

سینما شبکه (سی نت): کیانوش عیاری با فیلم "خانه پدری" جوایز سه بخش بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه از هشتمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران به دست آورد.

به گزارش سی نت، در هشتمين جشن منتقدان که شب گذشته (22 مرداد 1393) با جضور هنرمندان و نویسندگان مطرح سینمای ایران در تالار ایوان شمس برگزار شد، فیلم "چ" از 11 بار نامزدی با 5 جایزه در صدر قرار گرفت و فیلم های "خانه پدری" با 3 جایزه از 9 بار نامزدی، "عصبانی نیستم" با دو تندیس و یک دیپلم افتخار از 7 بار نامزدی، "زندگی مشترک آقای محمودی و بانو" با یک تندیس از 7 بار نامزدی، "شیار 143" با یک تندیس از 6 بار نامزدی، "همه چیز برای فروش" با یک تندیس از 5 بار نامزدی، "چند متر مکعب عشق" با یک تندیس و "ماهی و گربه" با یک جایزه ویژه از 4 بار نامزدی، "خط ویژه" و "آذر، شهدخت، پرویز و دیگران" هرکدام با یک دیپلم افتخار از 6 بار نامزدی و "متروپل" با یک دیپلم افتخار از 3 بار نامزدی در رده های بعدی قرار گرفتند.

"رستاخیز"، "قصه‌ها"، "آذر، شهدخت، پرویز و دیگران"، "میهمان داریم"،"آرایش غلیظ"، "برف"، "بیگانه"، "طبقه حساس" ،"امروز"، "ردکارپت"، "شیفتگی"، "فصل فراموشی فریبا"، "زندگی جای دیگری است"، "ملبورن"، "جینگو"، "حق سکوت"، "فرشته‌ها با هم می‌آیند"، "پنج ستاره" و "خانوم" فیلم هایی بودند که از یک تا هفت رشته کاندیدا داشتند اما جایزه ای نگرفتند.

بهترین فیلم:
جایزه ویژه به "ماهی و گربه" ساخته شهرام مکری
لوح سپاس و تندیس انجمن به کیانوش عیاری برای فیلم "خانه پدری"

سایر نامزدها: آرایش غلیظ - آذر، شهدخت، پرویز و دیگران – چ - خط ویژه - زندگی مشترک آقای محمودی و بانو - شیار 143- عصبانی نیستم - قصه ها - ماهی و گربه
جوایز این بخش را رخشان بنی اعتماد، مسعود مهرابی، هارون یشایایی و جواد طوسی اهدا کردند.

بهترین کارگردانی:
لوح سپاس و تندیس انجمن به کیانوش عیاری برای فیلم "خانه پدری"
دیپلم افتخار به رضا درمیشیان برای فیلم "عصبانی نیستم"

سایر نامزدها: حمید نعمت الله برای فیلم آرایش غلیظ ، بهروز افخمی برای فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران، ابراهیم حاتمی کیا برای فیلم چ، رخشان بنی اعتماد برای فیلم قصه ها، شهرام مکری برای فیلم ماهی و گربه

جوایز این بخش را محمدبزرگ نیا، محمدمهدی عسگرپور و عباس یاری اهدا کردند.

بهترین فیلمنامه نویس:
لوح سپاس و تندیس انجمن به کیانوش عیاری برای فیلم "خانه پدری"
دیپلم افتخار به مصطفی کیایی برای فیلم "خط ویژه"

سایر نامزدها: بهروز افخمی برای فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران، علی طالب آبادی برای فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو، نرگس آبیار برای فیلم شیار 143، رضا درمیشیان برای فیلم عصبانی نیستم، محمدمهدی عسگرپور برای فیلم میهمان داریم

جوایز این بخش را خسرو دهقان، شادمهر راستین و هادی منبتی اهدا کردند.

بهترین بازیگر نقش اول مرد:
لوح سپاس و تندیس انجمن به نوید محمدزاده برای فیلم "عصبانی نیستم"
دیپلم افتخار به مهدی فخیم زاده برای فیلم "آذر، شهدخت، پرویز و دیگران"

حامد بهداد برای فیلم آرایش غلیظ، رضا عطاران برای فیلم رد کارپت، حمید فرخ نژاد برای فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو، رضا عطاران برای فیلم طبقه حساس، پرویز پرستویی برای فیلم مهمان داریم

جوایز این بخش را رخشان بنی اعتماد و محسن سیف اهدا کردند. درغیاب مهدی فخیم زاده، بهروز افخمی جایزه او را دریافت کرد.

بهترین بازیگر نقش اول زن:
لوح سپاس و تندیس انجمن به مریلا زارعی برای فیلم شیار 143

سایر نامزدها: گوهر خیراندیش برای فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران، هنگامه قاضیانی برای فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو، رویا تیموریان برای فیلم شیفتگی، باران کوثری برای فیلم عصبانی نیستم، ساره بیات برای فیلم فصل فراموشی فریبا، مهناز افشار برای فیلم متروپل

جوایز این بخش را مازیار میری و محمد متوسلانی اهدا کردند.

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:
لوح سپاس و تندیس انجمن به بابک حمیدیان برای فیلم "چ"

سایر نامزدها: مهدی هاشمی برای فیلم خانه پدری، هومن سیدی برای فیلم خط ویژه، میلاد کیمرام برای فیلم خط ویژه، پیمان قاسم خانی برای فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو، فرهاد اصلانی برای فیلم قصه ها، پیمان معادی برای فیلم قصه ها

جوایز این بخش را فریبرز عرب نیا، امیر اثباتی و سحر عصرآزاد اهدا کردند.

بهترین بازیگر نقش مکمل زن:
لوح سپاس و تندیس انجمن به ترانه علیدوستی برای فیلم "زندگی مشترک آقای محمودی و بانو"

سایر نامزدها: شهین تسلیمی برای فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران ، شبنم مقدمی برای فیلم امروز، پانته آ بهرام برای فیلم بیگانه، یکتا ناصر برای فیلم زندگی جای دیگری است، فاطمه معتمدآریا برای فیلم قصه ها، سهیلا گلستانی برای فیلم میهمان داریم

جوایز این بخش را پگاه آهنگرانی، آنتونیا شرکا و زهرا مشتاق اهدا کردند.

بهترین فیلمبرداری:
لوح سپاس و تندیس انجمن به حسین جعفریان برای فیلم "چ"

سایر نامزدها: داریوش عیاری برای فیلم خانه پدری، حسین جعفریان برای فیلم رستاخیز، محمود کلاری برای فیلم ماهی و گربه، علیرضا زرین دست برای فیلم متروپل، محمد آلادپوش برای فیلم میهمان داریم، علی محمد قاسمی برای فیلم همه چیز برای فروش

جوایز این بخش را جهانگیر کوثری، زینت رضا و کامران ملکی اهدا کردند.

بهترین موسیقی متن:
لوح سپاس و تندیس انجمن به کارن همایونفر برای فیلم "همه چیزبرای فروش"
دیپلم افتخار به بهزاد عبدی برای فیلم "متروپل"

سایر نامزدها: سهراب پورناظری برای فیلم آرایش غلیظ، فردین خلعتبری برای فیلم چ، استفان واربک برای فیلم رستاخیز، کارن همایونفر برای فیلم همه چیزبرای فروش، کریستف رضاعی برای فیلم ماهی و گربه، بهزاد عبدی برای فیلم متروپل، علیرضا کهن دیری برای فیلم میهمان داریم

جوایز این بخش را محمود کلاری، جعفر گودرزی و محسن امیریوسفی اهدا کردند. در غیاب همایونفر همسرش جایزه را دریافت کرد.

بهترین تدوین:
لوح سپاس و تندیس انجمن به هایده صفی یاری برای فیلم "عصبانی نیستم"

سایر نامزدها: خشایار موحدیان و سودابه سعیدنیا برای فیلم آرایش غلیظ، حسن حسن دوست برای فیلم برف، مهدی حسینی وند برای فیلم چ، سپیده عبدالوهاب برای فیلم چند متر مکعب عشق، کیانوش عیاری برای فیلم خانه پدری، نیما جعفری جوزانی برای فیلم خط ویژه

جوایز این بخش را امیر پوریا، آناهید آباد و قاسم قلی پور اهدا کردند. درغیاب صفی یاری دخترش سپیده عبدالوهاب جایزه را دریافت کرد و متنی نوشته مادرش را خواند.

جایزه خلاقیت و استعداد درخشان (فیلمسازان اول) :
لوح سپاس و تندیس انجمن به جمشید محمودی برای فیلم "چند متر مکعب عشق"

سایر نامزدها: مهشید افشارزاده برای فیلم پنج ستاره، تورج اصلانی برای فیلم جینگو(روایت معلق)، محمدهادی نائیجی برای فیلم حق سکوت، تینا پاکروان برای فیلم خانم، حامد محمدی برای فیلم فرشته ها با هم به دنیا می آیند، نیما جاویدی برای فیلم ملبورن

جوایز این بخش را شهرام مکری، مهرزاد دانش و علی علایی اهدا کردند.

بهترین طراحی صحنه و لباس:
لوح سپاس و تندیس انجمن به عباس بلوندی برای فیلم "چ"

سایر نامزدها: کیوان مقدم و سارا سمیعی برای فیلم بیگانه، آبتین برقی برای فیلم چندمترمکعب عشق، اصغر نژادایمانی برای فیلم خانه پدری، مجید میرفخرایی برای فیلم رستاخیز، کامیاب امین عشایری برای فیلم شیار 143، شراره سروش برای فیلم همه چیز برای فروش

جوایز این بخش را پروین صفری و شاهین امین اهدا کردند.

بهترین چهره پردازی:
لوح سپاس و تندیس انجمن به محسن دارسنج برای فیلم "همه چیزبرای فروش "

مهرداد میرکیانی برای فیلم چ، حسین صالحیان و اعظم رحمانی برای فیلم خانه پدری، محسن موسوی برای فیلم رستاخیز، سعید ملکان برای فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو، سودابه خسروی برای فیلم شیار 143، مهرداد میرکیانی برای فیلم قصه ها

جوایز این بخش را عبدالله اسکندری و جلیل اکبری صحت اهدا کردند.

نامزدهای بهترین مهندسی صدا:
لوح سپاس و تندیس انجمن به بهمن اردلان / علی علویان برای فیلم "چ"

مهدی صالح کرمانی / امیرحسین قاسمی برای فیلم چندمترمکعب عشق، سعید صالحی / زنده یاد مسعود بهنام برای فیلم خانه پدری، یدالله نجفی / جرمی پرایز / دن جانسون / ریچارد کانوی برای فیلم رستاخیز، کامران کیان ارثی / آرش قاسمی برای فیلم شیار 143، نظام الدین کیایی / محمدرضا دلپاک برای فیلم عصبانی نیستم، محمد حبیبی / حسین ابوالصدق برای فیلم همه چیز برای فروش

جوایز این بخش را کیوان کثیریان و جواد طوسی اهدا کردند.

جایزه بهترین دستاورد فنی:
لوح سپاس و تندیس انجمن به حمیدرضا سلیمانی برای جلوه های ویژه میدانی "چ"

سایر نامزدها: تیتراژ برف، سیدهادی اسلامی برای جلوه های بصری چ، تیتراژ خط ویژه، سایمون فریم برای جلوه های بصری رستاخیز، حمیدرضا سلیمانی برای جلوه های ویژه میدانی رستاخیز، بهنام خاکسار برای جلوه های بصری طبقه حساس

جوایز این بخش را منوچهر محمدی و عزیزالله حاجی مشهدی اهدا کردند.

***

بزرگداشت ایرج صابری (منتقد پیشکسوت)
کلیپی درباره صابری پخش شد. سپس برای این بزرگداشت شاپور منصف و حسین گیتی روی سن آمدند.

بزرگداشت علیرضا داودنژاد
کلیپی درباره داودنژاد پخش شد. برای این بزرگداشت هوشنگ گلمکانی، کیانوش عیاری و رضا داودنژاد روی سن آمدند. سپس داودنژاد از علی عباسی تهیه کننده اولین فیلمش برای حضور روی سن دعوت کرد.

***

جوایز دبیر جشن:
امیر حسین ثقفی (کارگردان همه چیز برای فروش)، اسحق خانزادی (صدابردار متروپل)، علی قائم مقامی (مدیرتولید چ و رستاخیز)

جوايز اين بخش را جواد طوسي و همايون خسروي دهكردي اهدا كردند.


***

برگزیدگان بخش مستند / هشتمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران

بخش فیلم های مستند کوتاه/ تا سی دقیقه:
دیپلم افتخار به فیلم: سایه ها هرکجا كه بخواهند می روند(میلاد و سجاد ستوده)
دیپلم افتخار به فیلم: خان آخر (گل اندام صفری)

سایر نامزدها: بانوی ارومیا(محمد احسانی)، کوچ(علی احمدی زرین کلایی)، لبیک(وحید امیرخانی)

در این بخش هیات داوران تندیس اهدا نکردند.


بخش فیلم های مستند نیمه بلند/ سی تا شصت دقیقه:
لوح سپاس و تندیس انجمن برای بهترین فیلم مستند نیمه بلند به فیلم: پیرپسر ساخته مهدی باقری
دیپلم افتخار به فیلم: دستگرد یزد شاپوران(پژمان مظاهری پور)
دیپلم افتخار به فیلم: کمی بالاتر(لقمان خالدی)

سایر نامزدها: خدا اشتباه نمی کند(بهروز نورانی پور)، خونمردگی(محمد کارت)، در جستجوی گمنامی(علیرضا کرمی)

بخش فیلم های مستند بلند/ بالای شصت دقیقه
لوح سپاس و تندیس انجمن برای بهترین فیلم مستند بلند به فیلم: آخرین روزهای زمستان ساخته محمدحسین مهدویان
دیپلم افتخار به فیلم: در پناه بلوط (مهدی نورمحمدی)
دیپلم افتخار به فیلم: خاطراتی برای تمام فصول (مصطفی رزاق کریمی)

سایر نامزدها: برای گونگادین بهشت نیست(سیدغلامرضا نعمت پور)، فیلمی ناتمام برای دخترم سمیه (مرتضی پایه شناس)

بخش پژوهش در فیلم مستند:
لوح سپاس و تندیس انجمن برای بهترین پژوهش در فیلم مستند به فیلم: برای گونگادین بهشت نیست ساخته سیدغلامرضا نعمت پور

سایر نامزدها: اصفهان در بوق کارخانه ها(بهروز ملبوس باف و زهرا نیازی)، در جستجوی گمنامی (فرشید دولت آبادی و فرزام حقیقی)، دستگرد یزد شاپوران(پژمان مظاهری پور)، شناسنامه (سیدمحمدرضا هاشمیان)، مسیله سرزمین فراموش شده(طاهره بهمنی)
جوایز بخش مستند کوتاه و نیمه بلند را امیر حسین ثنایی، همایون امامی و مرضیه ریاحی و جوایز بخش بلند و پژوهش را اسماعیل میهن دوست، همایون امامی، محمد تهامی نژاد و رضا درستکار اهدا كردند.

***
محمدمهدي عسگرپور، حمید نعمت الله، بهروز افخمی، رخشان بنی اعتماد، سودابه خسروی، رویا تیموریان، گوهر خیراندیش، شهین تسلیمی، حامد محمدي، محمدهادی نائیجی، نظام الدین کیایی، سپیده عبدالوهاب، نیما جعفری جوزانی، محمود کلاری، مجید میرفخرایی، شبنم مقدمی، شراره سروش، هنگامه قاضیانی، باران کوثری، نرگس آبیار، رویا تیموریان، هومن سیدی، میلاد کیمرام، رضا عطاران، منصور لشگری قوچاني و محمدحسين قاسمی از جمله سایر نامزدهایی بودند که در مراسم حاضر بودند.

جعفر پناهی، رضا میرکریمی، فرهاد توحیدی، اصغرپورهاجریان، مسعود رایگان، مرجان شیر محمدی، امير عابدي، سروش صحت، حبیب رضایی، روح الله حجازي، مهدي رحماني، ويدا روشني، محمدرضا شریفی نیا، علی رویین تن، محمدرضا عباسیان، جمشید ارجمند، احمد طالبی نژاد، مجتبي راعي، مهران رجبي، جمشید گرگین، كوهيار كلاري، احمد احمدي، سامان مقدم، علی قربانزاده، اکبر ثقفی، حسین طاهری (رییس مرکز هنرهای نمایشی)، حسن مهدوی فر، جابر قاسمعلی، هادي مقدم دوست، آزاده نامداری، رضا ناجی، یونس صباحی، خسرو نقیبی، محمود گبرلو، نوید محمودی، محمد آقازاده و هادي محقق از جمله سایر چهره های حاضر در مراسم بودند.

 

منبع: سی نت

4890 - احمد شاهوند

...............................................

کلاکت  اثر مرتبط:

خانه پدری - The Paternal House        >> مشاهده اطلاعات کامل

................................................

arrow  دیگر اخبار مربوط به هشتمين جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی (5 خبر):

5 - بغض تهیه‌کننده‌ی سال‌های دور سینما در جشن انجمن منتقدان + گزارش کامل جشن

4 - "خانه پدری" جوایز اصلی جشن منتقدان را از آن خود کرد

3 - نامزدهای هشتمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران معرفی شدند / "چ" با 11 نامزدی در صدر - "خانه پدری" با 9 نامزدی، در رده دوم

2 - تقدیر از علیرضا داودنژاد در جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی

1 - دبير هشتمين جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی معرفی شد

 

Header

پرونده های ویژه سی نت از دوره های برگزاری جشنواره فیلم فجر

 

::  نقل مطالب و عکس های اختصاصی سینما شبکه (سی نت) بدون ذکر منبع، نام نويسنده و نام عکاس ممنوع است  ::


صفحه اول  |   اخبار  |  فیلم ها  |   هنرمندان   |   نقد و یادداشت  |  نويسنده ها   |  ویدئو  |  پرسش و پاسخ   |  درباره ما    تماس با ما  |   جدول فروش   |   تبلیغات

 

Cinetmag.com Telegram


تقدیر از احمد شاهوند در اولین جشن رسانه های سینمایی  تقدیر شده در چهارمین جشنواره وب به عنوان بهترین سایت فیلم به انتخاب کاربران  تقدیر شده در جشنواره نشریه های اینترنتی

  كليه حقوق اين سايت براي سایت سی نت (cinetmag.com) محفوظ است.

Copyright © 2003 - 2019 Cinetmag.com All rights reserved


طراحی و اجرا: استودیو سی نت