New Page 1

سی نت | سینما شبکه

پرونده ویژه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر

سایت سی نت

صفحه اول - اخبار - فیلم ها - نقد و یادداشت - ویدئو - هنرمندان - جدول فروش - نویسنده ها - جدول ارزشگذاری نویسندگان

پرسش و پاسخ   |  درباره ما   |   تماس با ما   |   تبلیغات  |   پیشخوان نشریات (جدید)

انتخاب رنگ پس زمینه صفحه:  Back-White Back-Orange Back-Green Back-Brown Back-Blue Back-Gray Back-Blue Back-Yellow

جستجوی      در    

جدیدترین مطالب

arrow  این دنیا یه شاهی هم نمی ارزه! / یادداشت نیما بهدادی مهر برای تلاش های ماندگار سیروس گرجستانی در سینما و تلویزیون به بهانه درگذشت وی

arrow  فیلمبرداری مستند «ضریب هوشیاری ۳» به نیمه رسید

arrow  نمایشگاه عکس فیلم «درخت گردو» در خانه هنرمندان برپا می شود / به مناسبت سالروز بمباران سردشت

arrow  چهارمین یار قدیمی هم رفت / محمدعلی کشاورز به جمع داود رشیدی، عزت الله انتظامی و جمشید مشایخی پیوست

arrow  رفع انحصار فروش بلیط با همکاری سینماداران میسر می‌شود

arrow  یک آمار امیدوارکننده و یک حسرت؛ فروش ۴میلیاردی ۲ فیلم پیشتاز اکران آنلاین/ خبری از آمار شفاف نیست!

arrow  سینما فقط نوید محمدزاده و عطاران نیست/ «سمفا» مصداق دخالت دولت است

arrow  معمولی‌های فریبا/ یادداشت سیدرضا صائمی برای سریال «پایتخت ۶»

arrow  بهمن‌ فرمان‌آرا: زور هیچ کس به جادوی سینما نمی‌رسد

arrow  ضربه فنی‌‌!/ «فوتبال برتر» و جای خالی عادل فردوسی‌پور

 

  New Page 1 New Page 1

فروش فیلم های روی پرده

:: به تومان ::

>> جدول کامل  -  فروش سال 1398

New Page 1 New Page 1

تولیدات جدید

پسرکشی

پسرکشی (محمدهادی کریمی)

بازیگران: ژاله صامتی، آرمان درویش، بهاره کیان افشار، نسیم ادبی، فرخ نعمتی، گلوریا هاردی، صحرا اسداللهی، زینب قادری، لیلا اوتادی، لیلا زارع با معرفی شهناز نصرتی و سهیل قاصدی

شین

شین (میثم کزازی)

بازیگران: جمشید هاشم پور، شهاب حسینی، محمود پاک نیت، غزاله نظر، آتش تقی پور و فاطمه شکری

لباس شخصی

لباس شخصی (امیرعباس ربیعی)

بازیگران: مهدی نصرتی، توماج دانش بهزادی، مجید پتکی، میلاد افواج، عماد درویشی، مهیار شاپوری، احمد لشینی، شهاب بهرامی، روزبه رئوفی، کیوان محمود نژاد، نجلا نظریان و ماه‌منیر بیطاری

ریست (تعارض)

ریست (تعارض) (محمدرضا لطفی)

بازیگران: رضا بهبودی، سودابه بیضایی، محمد صدیقی مهر، پریسا محمدی، حامد رحیمی نصر و رقیه افشین پور

دشمنان

دشمنان (علی درخشنده)

بازیگران: رویا افشار، ندا جبرئیلی، مسعود دلخواه، قربان نجفی، علی بی غم، سینوهه دانشمند، توران یاقوتی و سعید آرمند و...

پدران

پدران (سالم صلواتی)

بازیگران: علیرضا ثانی‌فر، هدایت هاشمی، گلاره عباسی، مهشید ناصری، کیوان پرمر، مهدخت مولایی، نوید لایقی، سارینا ترقی، یوسف یزدانی، مرتضی خانجانی، شیدا مودب، سعید پورشعبانی و سعید باغبان

مردن در آب مطهر

مردن در آب مطهر (نوید محمودی)

بازیگران: علی شادمان، ندا جبرائیلی، متین حیدرنیا ، صدف عسگری، سوگل خلیق، علی‌رضا آرا، امیررضا رنجبران، خیام وقار، پیمان مقدمی، مهتاب جعفری، فرید اسحاقی، فاطمه شکری، محیا رضایی، فاطمه میرزایی و علی‌رضا مهران

قصیده گاو سفید

قصیده گاو سفید (بهتاش صناعی ها)

بازیگران: مریم مقدم، علیرضا ثانی‌فر، آوین پوررئوفی، پوریا رحیمی‌سام و لیلی فرهادپور، فرید قبادی، سوده ازقندی، امیر شریعت، ماهور احمدی، محمد حیدری، زهرا پرهون، ابراهیم گله دارزاده، سمیه برجی، مهدی پیله‌وری، ماندانا معزی پور، سمکو روشنی، ساچلی تاجبخش

سینما شهر قصه

سینما شهر قصه (کیوان علیمحمدی، علی اکبر حیدری)

بازیگران: حامد کمیلی، بابک کریمی، آناهیتا درگاهی، فرخ‌ نعمتی، حمیدرضا پگاه، علی اوجی و با هنرمندی جمشید مشایخی و هدیه تهرانی

سه کام حبس

سه کام حبس (سامان سالور)

بازیگران: محسن تنابنده، پریناز ایزدیار، سمیرا حسن‌پور، متین ستوده، محمود نظرعلیان، یداله شادمانی، محمد اشکان فر، علیرضا مهران

>>  مشاهده لیست کامل تولیدات جدید

سینما شبکه (سی نت)  >> اخبار و مطالب  >> مشاهده متن اخبار

باز هم موفقیتی دیگر برای سعید روستایی و تیمش: هفت جایزه دیگر برای "ابد و یک روز" این بار در دهمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی

:: 28 شهریور 1395  2:02:52 AM  ::

عکس دسته جمعی عوامل فیلم

عکس دسته جمعی عوامل فیلم "ابد و یک روز" در انتهای مراسم دهمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی

 

سینما شبکه (سی نت): برگزیدگان دهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار سی نت، دهمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی که عصر امروز - یکشنبه 28 شهریور - در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد، برگزیدگان خود را به شرح زیر شناخت:

بهترین فیلم:
تندیس انجمن: ابد و یک روز
جایزه ویژه: دختر

دیگر نامزدها:
اژدها وارد می شود
ایستاده درغبار
بادیگارد
برادرم خسرو
لانتوری
نفس
نیمرخ ها
وارونگی

بهترین کارگردانی:
تندیس انجمن: سعید روستایی برای "ابد و یک روز"
جایزه ویژه: ابراهیم حاتمی کیا برای "بادیگارد"

دیگر نامزدها:
اژدها وارد می شود – مانی حقیقی
ایستاده در غبار – محمدحسین مهدویان
خشم وهیاهو – هومن سیدی
دختر – رضا میرکریمی
لانتوری – رضا درمیشیان
نفس – نرگس آبیار

بهترین فیلمنامه: سعید روستایی برای فیلم "ابد و یک روز"
دیگر نامزدها:
اژدها وارد می شود – مانی حقیقی
ایستاده در غبار – محمدحسین مهدویان
برادرم خسرو – احسان بیگلری، پریسا هاشم‌پور
خانه‌ای در خیابان چهل و‌یکم – آزیتا ایرایی، حمید قربانی
دختر – مهران کاشانی
لانتوری – رضا درمیشیان
نفس – نرگس آبیار

بهترین نقش اول مرد: پیمان معادی برای بازی در "ابد و یک روز"
دیگر نامزدها:
هادی حجازی فر – ایستاده در غبار
پرویز پرستویی – بادیگارد
شهاب حسینی – برادرم خسرو
نوید محمدزاده – خشم و هیاهو
فرهاد اصلانی – دختر
مهدی هاشمی – سیانور
نوید محمدزاده – لانتوری

بهترین نقش اول زن:
تندیس: لیلا حاتمی برای بازی در "من"
دیپلم افتخار: پریناز ایزدیار برای بازی در "ابد و یک روز"

دیگز نامزدها:
مهناز افشار – خانه ای در خیابان چهل‌ویکم
طناز طباطبایی – خشم و هیاهو
الهام کردا – به دنیا آمدن
ماهور الوند – دختر
پانته آ پناهی ها – نفس
سحر دولتشاهی – وارونگی

بهترین نقش مکمل مرد: نوید محمدزاده برای بازی در "ابد و یک روز"
دیگر نامزدها:
حمیدرضا آذرنگ – آااادت نمی کنیم
همایون غنی زاده – اژدها وارد می شود
محسن کیایی – بارکد
ناصر هاشمی – برادرم خسرو
اشکان خطیبی – سینما نیمکت
آذرخش فراهانی – مالاریا
امیر جدیدی – من

بهترین نقش مکمل زن:
تندیس: شبنم مقدمی برای بازی در فیلم های "نفس" و "ابد و یک روز"
دیپلم افتخار: سارا بهرامی برای بازی در "خانه ای در خیابان چهل‌ویکم"

دیگر نامزدها:
شیرین یزدان بخش – ابد و یک روز
مریلا زارعی – دختر
بهنوش طباطبایی – سیانور
بهنوش بختیاری – من
شبنم مقدمی – نفس
رویا نونهالی – نیمرخ‌ها

بهترین فیلم‌برداری: هومن بهمنش برای فیلم "اژدها وارد می‌شود"
دیگر نامزدها:
علی قاضی – ابد و یک روز
هادی بهروز – ایستاده در غبار
محمود کلاری – بادیگارد
پیمان شادمانفر – خشم وهیاهو
علیرضا برازنده – سیانور
حمید خضوعی ابیانه – دختر
اشکان اشکانی – لانتوری

بهترین موسیقی متن: کریستف رضاعی برای فیلم "اژدها وارد می شود"
دیگر نامزدها:
امید رئیس دانا – ابد و یک روز
حبیب خزایی‌فر – ایستاده درغبار
کارن همایون‌فر – بادیگارد
پیمان یزدانیان – به دنیا آمدن
محمدرضا علیقلی – دختر
کیهان کلهر – لانتوری
مسعود سخاوت دوست – نفس

بهترین تدوین: هایده صفی یاری برای فیلم "لانتوری"
دیگر نامزدها:
بهرام دهقانی – ابد و یک روز
هایده صفی یاری – اژدها وارد می‌شود
سجاد پهلوان‌زاده – ایستاده درغبار
مهدی حسینی‌وند – بادیگارد
نیما جعفری جوزانی – بارکد
سپیده عبدالوهاب – به دنیا آمدن
سجاد پهلوان‌زاده – نفس

بهترین طراحی صحنه و لباس: امیرحسین قدسی و نگار نعمتی برای فیلم "اژدها وارد می شود"
دیگر نامزدها:
محسن نصراللهی و غزاله معتمد – ابد ویک روز
محمدرضا شجاعی – ایستاده درغبار
آیدین ظریف – سیانور
اصغر نژادایمانی – نفس

بهترین صدای فیلم: سعید بجنوردی، محمدرضا دلپاک و حسین مهدوی برای صدابرداری و صداگذاری فیلم "لانتوری"
دیگر نامزدها:
امین میرشکاری /سیدعلیرضا علویان – ابد و یک روز
داریوش صادقپور /امیرحسین قاسمی – اژدها وارد می شود
مهرشاد ملکوتی – ایستاده درغبار
بهمن اردلان /سید علیرضا علویان- بادیگارد

جایزه خلاقیت و استعداد درخشان (ویژه فیلم‌سازان اول جوان)
تندیس: محمدحسین مهدویان برای "ایستاده درغبار"
دیپلم افتخار: احسان بیگلری برای فیلم "برادرم خسرو"

دیگر نامزدها:
سعید روستایی – ابد و یک روز
اکتای براهنی – پل خواب
سروش محمدزاده – چهارشنبه
حمیدرضا قربانی – خانه ای در خیابان چهل‌و‌یکم
سهیل بیرقی – من
مجید توکلی – متولد ۶۵

بهترین دستاورد فنی:
تندیس: سعید ملکان – طراح چهره پردازی "ابد ویک روز"
دیپلم افتخار: امیررضامعتمدی برای جلوه های بصری "سینما نیمکت"

دیگر نامزدها:
عبدالله اسکندری برای طراح چهره پردازی سه بعدی لانتوری
ایمان کرمیان - جلوه‌های ویژه میدانی ایستاده درغبار
سیدهادی اسلامی – جلوه‌های بصری بادیگارد
حسین جمشیدی گوهری - استفاده از تکنیک‌های انیمیشن نفس
محسن روزبهانی - جلوه های ویژه میدانی بادیگارد
مانی حقیقی - تیتراژ اژدها وارد می‌شود

******

بهترین فیلم کوتاه: «باران های گاه به گاه» ساخته کاوه دانشمند
دیگر نامزدها:
چله (داود خیام)
جای من رو تو اتاق بینداز (امیر توده روستا)
قمارباز (کریم لک زاده)
بیماری (میلاد و سجاد ستوده)

بخش شهید آوینی: A157(بهروز نورانی ‌پور)
دیگر نامزدها:
چشم جنگ (یوسف حاتمی کیا، محسن برجیان)
زمناکو (مهدی قربان‌پور)
شلمچه (محمد علی فارسی)
طیب (مهدی مطهر،احمد کشاورز)

بهترین مستند بلند:
تندیس: فصل هرس(لقمان خالدی)
دیپلم افتخار: دینگو مارو (کامران حیدری)

دیگر نامزدها:
رویاهای دم صبح (مهرداد اسکویی
زمناکو (مهدی قربان‌پور)

بهترین نامزدهای مستند نیمه بلند: محاکمه (سید احسان عمادی)
دیگر نامزدها:
بی‌شناسنامه‌ها (فرهاد ورهرام)
حصار (محمد صنگوری)
رویاهای غرق شده (فرشید اخلاقی پور)
یک موسیقی‌دان فرانسوی در دربار قاجار (مهران پورمندان)

بهترین بهترین مستند کوتاه: کهریزک تجریش (آزادی رضاییان مقدم)
دیگر نامزدها:
خون بازی (مصطفی شیری)
قارلی داملار (هایده مرادی)

 

منبع: سی نت

1797 - احمد شاهوند

...............................................

کلاکت  اثر مرتبط:

ابد و یک روز - Abado Yekrooz        >> مشاهده اطلاعات کامل

 

Header

پرونده های ویژه سی نت از دوره های برگزاری جشنواره فیلم فجر

 

::  نقل مطالب و عکس های اختصاصی سینما شبکه (سی نت) بدون ذکر منبع، نام نويسنده و نام عکاس ممنوع است  ::


صفحه اول  |   اخبار  |  فیلم ها  |   هنرمندان   |   نقد و یادداشت  |  نويسنده ها   |  ویدئو  |  پرسش و پاسخ   |  درباره ما    تماس با ما  |   جدول فروش   |   تبلیغات

 

Cinetmag.com Telegram


تقدیر از احمد شاهوند در اولین جشن رسانه های سینمایی  تقدیر شده در چهارمین جشنواره وب به عنوان بهترین سایت فیلم به انتخاب کاربران  تقدیر شده در جشنواره نشریه های اینترنتی

  كليه حقوق اين سايت براي سایت سی نت (cinetmag.com) محفوظ است.

Copyright © 2003 - 2019 Cinetmag.com All rights reserved


طراحی و اجرا: استودیو سی نت