Header

صفحه اول   اخبار   فیلم ها   نقد و یادداشت    ویدئو   هنرمندان   جدول فروش   نویسنده ها

پرسش و پاسخ   |  درباره ما   |   تماس با ما   |   تبلیغات  |   پیشخوان نشریات (جدید)

جدول ارزشگذاری نویسندگان بر فیلم های:

روی پرده  -  اکران 1397  -    اکران 1396  -   اکران 1395  -   اکران 1394  -  اکران 1393  -  اکران 1392  -  اکران 1391  -  اکران 1390

جشنواره 36 فیلم فجر - جشنواره 35 فیلم فجر - جشنواره 34 فیلم فجر - جشنواره 33 فیلم فجر - جشنواره 32 فیلم فجرجشنواره 31 فیلم فجر

جستجو (فیلم ها، هنرمندان، نویسنده ها)                                                                                        انتخاب رنگ پس زمینه صفحه: 

New Page 1
Cinetmag.com - Advertise

 

جدیدترین مطالب

  ساخت موسیقی «متری شش و نیم» توسط پیمان یزدانیان/ جمال ساداتیان: امیدواریم بتوانیم فیلم را برای سی و هفتمین جشنواره فجر آماده کنیم

  معرفی هیات انتخاب بخش مستند جشنواره 37 فیلم فجر

  علیرضا داوودنژاد: بازار سینمای ایران محدود به دو سه میلیون تماشاچی در ده پانزده شهر کشور است

  نورگل یشیل‌چای بازیگر زن ترکیه‌ای به ایران سفر می‌کند

  «اسرافیل» از سه شنبه 27 آذرماه در شبکه نمایش خانگی عرضه می شود

  فیلمبرداری «آن‌جا، همان‌ ساعت» از نیمه گذشت/ دورخیز سیروس الوند برای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

  بهزاد عبدی ساخت موسیقی «ایده اصلی» را آغاز کرد/ تلاش برای رساندن فیلم به جشنواره فجر

  فیلمبرداری «خداحافظ دختر شیرازی» به پایان رسید/ اولین نمایش فیلم جدید افشین هاشمی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

  ساخت موسیقی«سمفونی نهم» به پایان رسید / محمد رضا هنرمند: فیلم را برای جشنواره فجر آماده می کنیم

  جواد نوروزبیگی: اولین نمایش «زهرمار» در فجر سی و هفتم

 

پربیننده ترین  مطالب هفته اخیر

  چنگ به مفهوم عمیق جنگ / یادداشت مهدی تیموری برای فیلم «بمب؛ یک عاشقانه»

  معرفی هیات انتخاب بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

  فهرست نهایی نامزدهای دوازدهمین جشن منتقدان اعلام شد / «مغزهای کوچک زنگ زده» با 13 نامزدی در صدر

  جعفر گودرزی: جشن منتقدان تنها جشنی است که سلیقه در آن نقشی ندارد / برگزاری بزرگداشت برای اصغر رفیعی جم، اسحاق خانزادی و سعید عقیقی / پوستر دوازدهمین دوره جشن نانجمن منتقدان رونمایی شد

  گنگ بازی های پارادوکسیکال / یادداشت مجتبی اردشیری بر فیلم «گرگ بازی»

  به «جشنواره فجر» فیلم ندهید!/ پیشنهاد کمال تبریزی برای فیلم هایی با موضوعات حساس همانند «مارمولک» و «مارموز»

  واکنش مهناز افشار به انتشار خبر صدور احضاریه دادسرا برای وی

  «ری‌ست» تا بهمن کلید می‌خورد/ همکاری سینمایی با جمهوری چک

  مجید مجیدی: کسی حاضر نبود روی «بچه‌های آسمان» سرمایه‌گذاری کند

  جشنواره سی و هفتم فیلم فجر فراخوان داد

 

سی نت  >> اخبار و مطالب  >> مشاهده متن اخبار

هیجان انگیزترین اسکار چندین سال اخیر

برندگان جوایز اسکار 2018 معرفی شدند: «شکل آب» با چهار جایزه فاتح نودمین دوره اسکار/از اسکار «گری اولدمن» غول بازیگری تا کم توجهی به فیلم های مارتین مک دونا و کریستوفر نولان

:: 14 اسفند 1396  ::

اسکار

 

سی نت: مراسم اعطای جوایز نودمین دوره جوایز سینمایی اسکار در سالن دالبی تئاتر لس‌آنجلس آغاز شد.

به گزارش سی نت، مراسم پایانی اسکار ۲۰۱۸ در حالی آغاز شده که فیلم «شکل آب» به کارگردانی «گیلرمو دل‌تورو» با نامزدی در ۱۳ شاخه پیشتاز نامزدهای اسکار نام گرفت و فیلم «سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ» ساخته «مارتین مک‌دونا» در ۹ شاخه و درام جنگی «دانکرک» به کارگردانی «کریستوفر نولان» نیز در ۷ شاخه شانس کسب جایزه دارد.

فهرست نامزدها و برندگان نودمین دوره این جوایز سینمایی به این شرح است:

** بهترین فیلم بلند

نامزدها: مرا به نامت صدا کن، تاریک‌ترین ساعت، دانکرک، برو بیرون، لیدی برد، رشته خیال، پُست، شکل آب، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

برنده: شکل آب

** بهترین کارگردانی

نامزدها: کریستوفر نولان (دانکرک)، جردن پیل (برو بیرون)، گرتا گرویگ (لیدی برد)، پل توماس اندرسون (رشته خیال)، گیلرمو دل‌تورو (شکل آب)

برنده: گیلرمو دل‌تورو (شکل آب)

** بهترین بازیگر نقش اول مرد

نامزدها: تیموثی شالمی (مرا به نامت صدا کن)، دنیل دی‌لوئیس (رشته خیال)، گری اُلدمن (تاریک‌ترین ساعت)، دنزل واشنگتن (رومن جی)

برنده: گری اُلدمن (تاریک‌ترین ساعت)

** بهترین بازیگر نقش اول زن

نامزدها: سلی هاوکینز (شکل آب)، فرانسس مک‌دورماند (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)، مارگت روبی (من، تانیا)، سیرشا رونان (لیدی برد)، مریل استریپ (پُست)

برنده: فرانسس مک‌دورماند (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)

** بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

نامزدها: ویلم دفو (پروژه فلوریدا)، وودی هارلستون (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)، ریچارد جنکینز (شکل آب)، کریستوفر پلامر(همه پول دنیا)، سم راکول (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)

برنده: سم راکول/ سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

** بهترین بازیگر نقش مکمل زن

نامزدها: مری جل بلایج (مادباند)، الیسون جنی (من تانیا)، لسلی منویل (رشته خیال)، لوری میت‌کالف (لیدی برد)، اوکتاویا اسپنسر (شکل آب)

برنده: الیسون جنی (من تانیا)

** بهترین فیلم غیرانگلیسی

نامزدها: یک زن شگفت‌انگیز (شیلی)، در جسم و روح (مجارستان)، توهین (لبنان)، بی‌عشق (روسیه)، میدان (سوئد)

برنده: یک زن شگفت‌انگیز (شیلی)

** بهترین فیلم‌نامه اقتباسی

نامزدها: مرا به نامت صدا کن، هنرمند فاجعه، لوگا، بازی مالی، مادباند

برنده: مرا به نامت صدا کن

** بهترین فیلم‌نامه اصلی

نامزدها: بیمار بزرگ، برو بیرون، لیدی برد، شکل آب، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

برنده: برو بیرون

** بهترین مستند بلند

نامزدها: چهره‌ها مکان‌ها، ایکاروس، آخرین مرد در حلب، جزیره قدرتمند

برنده: ایکاروس

** بهترین انیمیشن بلند

نامزدها: بچه رئیس، کوکو، نان‌آور، فردیناند، وینسنت دوست داشتنی

برنده: کوکو

** بهترین تدوین

نامزدها: بچه راننده، دانکرک، من تانیا، شکل آب، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

برنده: دانکرک

** بهترین موسیقی متن

نامزدها: دانکرک، رشته خیال، شکل آب، جنگ ستارگان: آخرین جدای، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

برنده: شکل آب

** بهترین ترانه

نامزدها: کوکو، مرا به نامت صدا کن، بزرگترین شومن، رودخانه مایتی، ایستادن برای چیزی

برنده: کوکو

** بهترین فیلم‌برداری

نامزدها: دیو و دلبر، بلیدرانر ۲۰۴۹، تاریک‌ترین ساعت، دانکرک، شکل آب

برنده: بلیدرانر ۲۰۴۹

** بهترین طراحی لباس

نامزدها: دیو و دلبر، تاریک‌ترین ساعت، دانکرک، شکل آب، ویکتوریا و عبدول، رشته خیال

برنده: رشته خیال

** بهترین مستند کوتاه

نامزدها: ادیث+ادی، بهشت در خیابان ۴۰۵ ترافیک است، قهرمان زن، مهارت چاقو، توقف خودرو

برنده: بهشت در خیابان ۴۰۵ ترافیک است

** بهترین چهره‌آرایی

نامزدها: تاریک‌ترین ساعت، ویکتوریا و عبدول، شگفتی

برنده: تاریک‌ترین ساعت

** طراحی تولید

نامزدها: دیو و دلبر، بلیدرانر ۱۰۴۹، تاریک‌ترین ساعت، دانکرک، شکل آب، ویکتوریا و عبدول

برنده: شکل آب

** بهترین تدوین صدا

نامزدها: بچه راننده، بلیدرانر ۲۰۴۹، دانکرک، شکل آب، جنگ ستارگان: آخرین جدای

برنده: دانکرک

** بهترین صداگذاری

نامزدها: بچه راننده، بلیدرانر ۲۰۴۹، دانکرک، شکل آب، جنگ ستارگان: آخرین جدای

برنده: دانکرک

** بهترین جلوه‌های ویژه بصری

نامزدها: بلیدرانر ۲۰۴۹، نگهبانان کهکشان ۲، کونگ: جزیره جمجمه، جنگ ستارگان: آخرین جدای، جنگ سیاره میمون‌ها

برنده: بلیدرانر ۲۰۴۹

** بهترین فیلم کوتاه

نامزدها: مدرسه ابتدایی دکالب، ساعت ۱۱، خواهرزاده اِمت، کودک خاموش، همه ما

برنده: کودک خاموش

** بهترین انیمیشن کوتاه

نامزدها: بسکتبال دوست‌داشتنی، گاردن پارتی، لو، فضای منفی، اشعار شورشی

برنده: بسکتبال دوست‌داشتنی

 

منبع: سی نت

805 - فائز حسینی

Header

::  نقل مطالب و عکس های اختصاصی سی نت بدون ذکر منبع، نام نويسنده و نام عکاس ممنوع است  ::

....................................................................................................................................................................................................

صفحه اول  |   اخبار  |  فیلم ها  |   هنرمندان   |   نقد و یادداشت  |  نويسنده ها   |  ویدئو  |  پرسش و پاسخ   |  درباره ما    تماس با ما  |   جدول فروش   |   تبلیغات

 

.......................................................................................................................................................................

 

..............................................................................................................................

  كليه حقوق اين سايت براي سایت سی نت (cinetmag.com) محفوظ است.

Copyright © 2002 - 2013 Cinetmag.com All rights reserved

............................................................

طراحی و اجرا: استودیو سی نت